Sdílet

Tweet

Ocenění - Hrdinové bitvyVálečník

Válečník

Toto ocenění získává hráč, kterému se podaří zničit nejvíce nepřátelských vozidel. Avšak minimálně se musí jednat o šest kusů. Pokud dosáhne stejného skóre více hráčů, ocenění získává ten s vyšším ziskem zkušeností.

Obránce

Obránce

Hráč, jemuž se podaří při znovudobývání vlastní základny snížit soupeřovu úroveň alespoň o 70%, si po právu zaslouží ocenit medailí obránce.
Útočník

Útočník

Hráč, který má největší podíl při obsazení nepřátelské základny má v případě, že během tohoto obsazování získal sám 80% část, nárok na tuto medaili.
Ocelová Zeď

Ocelová Zeď

Toto ocenění je uděleno tomu, komu se podaří přežít nejvíce zásahů způsobujících alespoň škody za 1000 bodů HP. Minimální předpoklad pro získání ocenění je jedenáct zásahů a je uděleno i v případě, že tank nepřežije bitvu.


Odstřelovač

Odstřelovač

Udělíte-li alespoň deset zásahů s vysokou přesností dosahující 85% s ničivým účinkem přes 1000 bodů, máte šanci na toto ocenění. To je samozřejmě v konečném důsledku přiřčeno hráči s největším počtem zásahů splňující kritéria. Nárok na ocenění zaniká v okamžiku, kdy dojde i k zasažení spojeneckého vozidla.


Spojenec

Spojenec

Při zasažení alespoň 6 nepřátelských tanků, které následně zničí jiný hráč, vzniká nárok na toto ocenění. Při rovnosti množství poškozených vozidel tak jako v ostatních případech získá medaili hráč s vyšším množstvím získaných zkušeností.


Hlídka

Hlídka

Pro získání ocenění hlídky je zapotřebí objevit a označit pro artilerii alespoň 6 nepřátelských tanků. Započítávají se pouze ty, které byly v okamžiku zásahu označeny jen vámi.
Bratři ve zbrani

Bratři ve zbrani

U tohoto ocenění je potřeba, aby každý člen čety zničil alespoň 3 nepřátelské tanky a přežil bitvu. Ocenění následně obdrží všichni členové dané čety.
Zásadní přínos

Zásadní přínos

I toto ocenění je zaměřené na celou četu. Pokud společnými silami dokáže zničit alespoň 12 nepřátelských tanků, získává toto ocenění.War Thunder

Online bojiště plné tanků a letadel je velkým lákadlem pro příznivce akčních MMO. Když se k tomu ještě přidá model postavený na Free to play, kdy lze hrát zcela zdarma, není se čemu divit, že je War Thunder tak vyhledávanou hrou.

Mahjong zdarma

Mahjong hry se dlouhá staletí hrály pouze v Číně, k jejich rozšíření do celého světa došlo až po značném zlehčení a zpřehlednění pravidel. Tato náročná logická hra pochází ze staré Číny, kde se těšila velké oblibě. K její expanzi do celého světa došlo až v období po první světové válce, kdy se začali objevovat snadnější a rychlejší varianty. Ty si lze zahrát i ve flashové podobě online na internetu.